Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  KONST / Ramar / Ram 3066044



*

nr 306 6044


Ram

Glasad, 85 x 57


Utrop:

100 kr

Såld:

600 kr

Sista tid för bud online:

söndag 21 mars 2004
kl 15:00:00


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
15/3 14:12:05 1      200 kr
15/3 20:31:13 2      150 kr
16/3 09:58:20 3      200 kr
16/3 09:58:55 3      250 kr
19/3 11:51:03 4      300 kr
20/3 09:32:09 5      350 kr
21/3 14:57:56 2      ledande budet*


  • Läs mer...
Tilgman Keramik
Tilgman Keramik var en svenskt keramikfabrik verksam sedan slutet på 1940-talet till mitten av 1970-talet.
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: glasad ram ramar
  • 6665 AkrylmÃ¥lning
    Ann Makander (f. 1954), Sverige. Signerad, daterad..//
     

    Auktionen avslutas
    om 10 dagar
    12 jan kl 20:08
  • 6536 Blyerts
    Maria Röhl (1801-1875), Signerad, daterad 11/1 183..//
     

    Auktionen avslutas
    om 10 dagar
    12 jan kl 18:57
  • 6613 Bojaner
    2 st, Kina. Höjd: 15-19 cm
     

    Auktionen avslutas
    om 10 dagar
    12 jan kl 20:19




Ladda ner broschyr